PŘÍSPĚVKY NA PROVOZ WEBU

erthos
Updated

Rádi bychom vás požádali o příspěvek na provoz tohoto portálu. Dlouhodobě řešíme způsob financování tohoto portálu, aby se mohl rozvíjet především po technické stránce. 

Na webu nemáme reklamy, ani jiný zdroj monetizace. Mezi největší roční výdaje patří správa domény, investice do serveru (což je vždy dlouhodobější investice) a samotný provoz serveru. Příspěvky jsou používány čistě pro tyto účely.

 

Oceníme vaše jednorázové příspěvky, ale budeme raději za pravidelné příspěvky (např. měsíčně i nižší částka 10 - 100 Kč), abychom věděli s jakým ročním rozpočtem můžeme zhruba pracovat.  

DĚKUJEME

Pro platby v CZK:

Vámi zvolenou částku můžete zasílat na:

č.ú.: 2800805797/2010

pro zahraniční platby je třeba uvést mezinárodní formát účtu:

IBAN: CZ4520100000002800805797

SWIFT: FIOBCZPPXXX 2800805797/2010

 

Pro platby v BITCOINU (lightning):

LNURL1DP68GURN8GHJ7MRWVF5HGUEWVF6XXURVV96XY7FWVDAZ7MRWW4EXCUP0V9CXJTMKXYHKCMN4WFKZ7VECX5MQNV5QAG

 

Do poznámky k platbě prosím uveďte slovo "příspěvek" a vaši "přezdívku", abychom vám mohli poděkovat.

  Budete-li chtít být uvedeni jako přispěvovatelé zde na webu, napište prosím do poznámky k platbě vaši přezdívku a "mám zájem být uveřejněn jako přispěvovatel".

Obrázky

BITCOIN - PLATBA V SATOSHI
Platba v korunách

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.