Kolekce krátkých filmů

tomas106
Updated

Při vkládání kolekcí krátkých filmů, jako jsou např. Boys On Film, The Male Gaze a další, se řídíme těmito pravidly:

 

1. Ne vždy musí být při vydání k dispozici záznam na IMDB nebo ČSFD. Vložíme tedy údaje podle oficiálního webu vydavatele nebo distributora. Pokud je později k dizpozici záznam na IMDB nebo ČSFD, stačí to napsat do Komentářů, editor nebo autor vkladu vloží link a případně upraví údaje dle IMDB.

 

2. Položky Země, Režie, Původní znění, Žánr a Téma vyplňujeme podle krátkých filmů, pokud už je zde na webu máme. Když je nemáme, pak dle IMDB, webu distributora nebo vydavatele. V každém případě zaškrtneme "Kolekce krátkých filmů".

 

3. Míru gay obsahu volíme dle vlastního uvážení. Když nevíme, nevyplňujeme.

 

4. Herce rozhodně neuvádíme všechny. Stačí jen ty hlavní nebo známé, v podstatě ale není třeba vyplňovat žádné, jsou pak uvedeny u samostatných krátkých filmů.

 

5. Lokalizace - za přeloženou považujeme jen takovou kolekci, která je komplet přeložena, přičemž není podstatné, jestli je celá v 1 souboru, nebo jsou přeloženy všechny krátké filmy samostatně. Je-li překlad v 1 souboru celé kolekce, editor následně označí i všechny nepřeložené krátké filmy jako přeložené s uvedením stejného autora překladu a poznámkou, že překlad je v rámci této kolekce. K těm už dříve přeloženým přidá poznámku o existenci překladu v rámci kolekce. Jsou-li přeloženy samostatně všechny krátké filmy, ale není překlad pro celou kolekci v 1 souboru, uvedeme všechny autory překladů těchto krátkých filmů a poznámku, že jsou přeloženy všechny krátké filmy.

 

6. Obsah takového záznamu tvoří úvodní 1 - 2 věty shrnující společné téma všech filmů, počet filmů a dále jejich seznam. Za název krátkého filmu uvedeme obsah, stačí stručně, není třeba uvádět ho úplně celý. Jedná-li se o filmy, které už jsou na webu, stačí zkopírovat začátek obsahu, není třeba vymýšlet něco jiného.

 

7. Prolinkování krátkých filmů - pod název filmu je vhodné vložit link, pokud zde takový film už máme. Link by se měl otevírat v "novém okně". Ne každý to však umí, takže chybějící linky doplní později editor.

 

8. Obrázky, Videa a Titulky - vkládáme pouze takové, které se týkají celé kolekce. Z obrázků obvykle stačí jen poster, obrázky k jednotlivým filmům jsou přímo u nich. Do Videí vkládáme jen trailer nebo ukázku na celou kolekci.

 

9. Recenze píšeme pouze na celou kolekci souhrnně. Recenze na jednotlivé filmy patří přímo k těm filmům.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.