Pravidla pro vkládání filmů, které byly původně seriálem

tomas106
Updated

Stává se, že někdo natočí seriál a později z toho vznikne film. Nebo naopak. Na takový případ budeme nahlížet obdobně, jako když někdo natočí celovečerní film na základě krátkého.

Pokud existuje záznam na IMDB, příp. jiných webech, vkládáme informace dle údajů tam.

 

Neexistuje-li záznam na IMDB nebo jiných webech, platí zhruba toto:

 

1. Vždy je samostatný záznam jak pro seriál, tak pro film.

2. Název podle toho, co je ve filmu. Lze předpokládat, že názvy budou stejné, pak tedy postupujeme dle Pravidel pro vkládání filmů se stejným názvem.

3. Rok uvedeme podle údajů ve filmu. Nevíme-li ho, použijeme stejný rok jako u seriálu.

4. Délku filmu vyplňujeme podle skutečnosti. Herce, znění, zemi stejně jako u seriálu.

5. Režisér - může být stejný jako u seriálu, ale nemusí, tak na to pozor.

6. Žánry a témata, míru gay obsahu podle seriálu (u filmu samozřejmě nebude "TV/Web seriál".

7. Do obsahu můžeme klidně zkopírovat to, co je už u seriálu. Na konec však přidáme větu, že film byl původně seriál se "jménem" z roku .... Pod "jméno" vložíme link na původní seriál. Kdo to neumí, tak ho nevloží, ale informuje editora.

8. Obrázky - je pravděpodobné, že budou stejné pro seriál i pro film. U posteru je to logické, u ostatních si dáváme pozor, ať nevložíme stejné nebo velmi podobné.

9. Trailer - vkládáme jen tehdy, když pro film je jiný než pro seriál.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.