Recenze

tomas106
Updated

Každý uživatel může k filmu/seriálu napsat recenzi. Tím se nemyslí elaborát na A4, ale úplně stačí 1 - 2 věty. K tomu se přidává bodové hodnocení.

 

Recenze vyjadřuje to, jak se vám film/seriál líbil. A je naprosto jedno, jestli líbil, nebo nelíbil, na tomto webu jsou důležité všechny názory.

Recenzi k seriálu byste měli psát až po shlédnutí všech dílů aktuálně dostupné série.

 

Text recenze je vizitkou toho, kdo ji píše. Editoři nebo moderátor do recenzí nezasahují, je však třeba držet se těchto pravidel:

 

1. Text je napsán slušně, bez vulgarismů a podobných slov.

 

2. Text je hodnocením filmu/seriálu. Nevyjadřujeme se v něm k ostatním uživatelům, k tomuto webu a už vůbec ne k tomu, jak hodnotí jiní. Respektujeme názory ostatních - co se líbí jednomu, nemusí se líbit druhému.

 

3. Text recenze by neměl prozradit moc děje a už vůbec ne to, jak příběh dopadne.

 

4. Recenze nejsou diskusní fórum. Chcete-li něco sdělit jinému uživateli, napište mu soukromou zprávu.

 

5. Do Recenzí nepatří ani poděkování za vložení filmu/seriálu nebo jeho překlad. K tomu slouží soukromé zprávy.

 

Pravidla platí pro všechny, ale editoři ani moderátor všechny recenze nemohou kontrolovat. Upozornit na porušení pravidel lze soukromou zprávou editorům.

 

Takže pište recenze, nebojte se toho, čím víc jich je, tím lépe!

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.