Daniel Krejčík

tomas106
Updated Červenec 07, 2022
 
9.0 (1)
1117 0 3 0 0

osobnost

Datum narození
Duben 26, 1994
Místo narození
Mladá Boleslav

Tagy

Daniel se narodil do „pohřebnické“ rodiny, jenž totiž vlastní pohřební službu. Absolvoval jičínské Lepařovo gymnázium a dále vystudoval Státní jazykovou školu v Praze, obor francouzština.

 

S divadlem začínal pod vedením Lady Blažejové ve Studiu Šrámkova domu v Sobotce, dále při studiích pokračoval pod taktovkou Martina Zajíčka, Josefa Lédla a Radima Kalvody v Jičíně. Daniel hrál v divadelním souboru Blama, pod vedením známé herečky Blanky Zdychincové a také v Divadle v Řeznické.

 

Daniel se věnuje odmala dabingu. Ve filmu jsme jej mohli vidět ve filmu Rozkoš a Balada o pilotovi. Televize mu zatím dala více příležitostí, např. roli Daniela v Ordinaci v růžové zahradě, dále si zahrál zavražděného člena party ve V.I.P. vraždách a epizodní role měl i v seriálech Polda, Pod jedním nebem, Specialisté a Dáma a král. V seriálu Einstein si Daniel zahrál Rošťu Kubíka, bývalého studenta Filipa Königa v podání Vojty Kotka, který fetuje a chodí s dcerou policisty z oddělení, kde postava Vojty Kotka pracuje. Dále si Dan zahrál Squatera ve filmu Cena za štěstí a v seriálu 1. MISE hrál Doktora Černíka.

 

Partnerem Daniela je syn herce a politika Martina Stropnického, Matěj, který je divákům znám z filmu Máj a jako bývalý předseda strany Zelených. Spolu se objevili v reality show Výměna manželek, kde Daniel odjel do náhradní rodiny na 10 dní dělat náhradní matku. Danielovým snem bylo mít děti a po natočení Výměny začali s partnerem uvažovat o adopci. Daniel má s partnerem zámek v Osečanech, kde spolu bydlí a který spolu spravují. V roce 2022 při válce Ruska s Ukrajinou začali s Matějem pomáhat ukrajinským rodinám a ubytovali je na zámku a pomáhali jim sehnat práci, zařídit doklady atd. (ČSFD)

Uživatelské recenze

1 review
Líbí se mi
 
9.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Líbí se mi
 
9.0
Kam motýli nelétají,povedený český film.Z páru Stropnický&Krejčík on je můj oblíbenější:)

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.