Jelle Florizoone

jiri.twist
Updated Duben 18, 2024
 
10.0 (1)
123 1 6 0 0
Jelle Florizoone
Jelle Florizoone
Jelle Florizoone
Jelle Florizoone
Jelle Florizoone
Jelle Florizoone interview bij JIM over Noordzee Texas
Jelle Florizoone

osobnost

Datum narození
Září 22, 1995
Místo narození
Oostende

Tagy

Již od dětského věku Jelle miloval všechna herecká umění, začínal v baletní škole (je zdatný v baletu, improvizačním, moderním a jazzovém tanci), poté studoval konzervatoře v Antverpách a Bruselu.

V herectví vynikl již velice brzy, když ve čtrnácti vyhrál konkurz na Pima, hlavní roli ve vlámském dramatu Noordzee, Texas. Vystupoval v řadě dalších filmových a televizních projektů (podrobný seznam jeho rolí na ČSFD). Mluví vlámsky (jeho rodný jazyk), holandsky, anglicky a částečně francouzsky.

Kromě herectví a tance je velmi dobrý též v lyžování a bruslení, jednu dobu se chvíli živil jako letecký steward.
Je otevřený gay, na jedné z fotek ve složce Obrázky je se svým egytským přítelem Amirem.

Uživatelské recenze

1 review
Líbí se mi
 
10.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Líbí se mi
 
10.0
Jeho role Pima v Noordzee, Texas mě doslova fascinovala, kdy v tak mladém věku z něj režisér Bavo Defurne vymáčkl tak neskutečný projev, že Jelle nemusel ani mluvit při hraní, a přitom jsem jej výrazně vnímal a chápal a určitě i jeho zásluhou získal film vítězství v různých kategoriích v Montrealu a Římě

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.