Courtney Act

Jiřik
Updated Červenec 06, 2022
 
10.0 (2)
1882 6 16 0 1
Courtney Act
Courtney Act
Courtney Act
Courtney Act
Courtney Act
Courtney Act
Courtney Act
Courtney Act
Courtney Act
Courtney Act
Courtney Act
Courtney Act
Courtney Act
Courtney Act
Body Parts - Courtney Act
All Of Courtney Act's Runway Looks
Dear Santa, Bring Me A Man - Alaska, Courtney Act & Willam
Mean Gays - Courtney Act
Ugly - Courtney Act
Courtney Act

osobnost

Datum narození
Únor 18, 1982
Místo narození
Brisbane, Austrálie

Tagy

Shane Gilberto Jenek je zpěvák, bavič a drag queen vystupující pod jménem Courtney Act. Poprvé jako své drag alter ego vystoupil v první sezóně Australian Idol v roce 2003. Když jako Jenek neuspěl, vrátil se následující den jako Courtney a postoupil do dalších kol. Stal se tak prvním otevřeně homosexuálním účastníkem televizní reality show.

V roce 2014 byl jedním z TOP 3 soutěžících v šesté sezóně RuPaul's Drag Race a 2. února 2018 se stal vítězem 21.série Celebrity Big Brother UK. Jenek také začal moderovat první britskou bisexuální reality show The Bi Life a v únoru 2019 se ucházel s písní Fight for Love o možnost zastupovat Austrálii v soutěži Eurovision Song Contest 2019. Následně se objevil jako soutěžící v australské verzi soutěže Dancing with the Stars, kde obsadil druhé místo.

A proč zrovna jméno Courtney Act? Jedná se o slovní hříčku - v australské angličtině totiž zní jako fráze caught in the act (chycen při činu).

Uživatelské recenze

2 reviews
Líbí se mi
 
10.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Prosinec 27, 2018)
Líbí se mi
 
10.0

Naprosto úžasná osobnost a doporučuji zhlédnout nejen oba odkazy, ve kterých účinkuje Courtney Act, uvedených od Jiřika v textu v Podrobnostech, ale též videa ve složce nahoře. Tam je Jenek naprosto dokonalý a trumfne kdejakou ženskou a Mean Gays a Ugly jsou pro mě její TOPky písničky ...

Mnohé "muže" převlečné a namaskované tunami makeupu poznáte na sto honů, ale Courtney Act v obličeji vypadá tak dokonale, že si může dovolit jako "žena" i krátké vlasy, mnohdy méně líčení a odvážné druhy oblečení a nejen hábity od hlavy až k patě. Plných deset je pro ni (něj) málo ...
Líbí se mi
 
10.0
Po shlédnutí všech 10 sérií RuPaul's Drag Race považuji Courtney za jednu z nejkrásnějších a nejtalentovanějších drag queen.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.