Jannik Schümann

TheTrouble
Updated Říjen 23, 2023
 
10.0 (2)
751 0 1 0 2
Jannik Schümann

osobnost

Datum narození
Červenec 22, 1992
Místo narození
Hamburg, Německo

Tagy

Jako dítě se zajímal o tanec a hru na piáno, to ho v devíti letech přivedlo k roli mladého Mozarta v muzikálu v divadle Neuer Flora. Tam zaujal lovkyni talentů, která jej pak potkala na benzince při nákupu čokolády, dala mu svou vizitku a zařídila lekce herectví. Jeho kariéra čítá celou řadu rozličných filmových a seriálových rolí – od kyberšikany ve snímku "Homevideo" přes sexuálně zneužívaného kickboxera nakaženého HIV ve filmu "Horizont lásky" až po předmět touhy ve filmu "Střed mého světa". V historickém seriálu "Charité" pak hraje studenta medicíny, který svou sexualitu musí tajit, aby kvůli paragrafu 175 neskončil v koncentračním táboře.

 

O Vánocích 2020 publikoval Jannik Schümann na Instagramu fotku se svým přítelem Felixem Kruckem, což bylo médii prezentováno jako jeho coming out. Proti tomuto narativu se však herec ohradil, protože podle svých slov svou sexualitu předtím netajil.

Uživatelské recenze

2 reviews
Líbí se mi
 
10.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Listopad 06, 2023)
Líbí se mi
 
10.0
Úžasný herec.
Líbí se mi
 
10.0
.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.