Ladislav Elgr

Jiřik
Updated Listopad 03, 2019
 
0.0 (0)
1596 2 9 0 2

osobnost

Datum narození
Srpen 19, 1980
Místo narození
Česká republika

Tagy

Český tenorista Ladislav Elgr je známý spíše v zahraničí než u nás. Jeho jméno můžeme číst na divadelních plakátech významných operních domů jako jsou Semperova opera v Drážďanech, Německá opera v Berlíně, Divadlo Na Vídeňce ve Vídni, Pařížská národní opera, operní domy v Ženevě, Kolíně, Toulonu, Amsterdamu, Helsinkách, Benátkách a v dalších městech.

 

Ve svém repertoáru má např. Borise v Kátě Kabanové, Števu v Janáčkově Její pastorkyni, velký úspěch měl jeho Babinský v inscenaci opery Jaromíra Weinbergera Švanda dudák.

 

V roce 2017 ztvárnil postavu Gavestona v homosexuální opeře Edward II., která vypráví příběh anglického monarchy ze 14. století, který byl více zamilovaný do svého mužského přítele než do své manželky.

 

V září 2019 se ve Vídni objevil jako Princ v kontroverzně moderním zpracování Dvořákovy Rusalky režisérky Amélie Niermeyer, kde po dokonané souloži s Rusalkou prochází jevištěm zcela nahý.

 

V listopadu 2009 si Ladislav Elgr se svým přítelem koupili romantickou alpskou chalupu v blízkosti hory Schneeberg v Dolním Rakousku, kde se dle svých slov cítí nejlépe.

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádné uživatelské recenze
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.