Podrobnosti recenze

9.2 30 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Leden 14, 2017 11309
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Kooonečně jsem to viděla! Těšila jsem se na to jak blázen.
Já v tom tu britskou Brokeback Mountain vidím v mnoha ohledech. Jasně, hodně věcí se liší, a to hlavně zpracováním, které je hodně syrově britské, ale podobnost tam prostě je. Herecké výkony každého ve filmu jsou perfektní, uvěřitelné a film daly úplně na jiný level. Co mi po celou dobu filmu vadilo byly drsné záběry se zvířaty, jako nadšený ochránce zvířecích práv netoužim koukat na mrtvá zvířata a práci s nimi, ale budiž, atmosféra tomu odpovídala, tak jsem to překousla. Cením si dobrého konce, i když si nejsem jistá, do jaké míry to bylo realistické, ale proč si nehodit trochu optimismu v dnešní době zahlcené filmy se špatnými konci. Super snímek!

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.