Podrobnosti recenze

7.6 9 10
Filmobanka
Jiřik
Jiřik
Květen 31, 2019 4129
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Poprvé od filmu Mami! (2014) jsem měla pocit, že sleduju ten pravý Dolanovský Dolan film. Nádherná kamera, úchvatná hudba, perfektní herecké výkony, všechno to dávalo perfektní smysl a jak se píše už v recenzi od khaktus, měla jsem z toho často pocit, že koukám na něco od Marca Bergera (a to je pro mě prostě vítězná kombinace).
Chaotické chvíle filmu střídaly klidné záběry protkané krásnou hudbou pro uklidnění, každý kousek filmu byl propracovaný do detailu a sálá z toho energie, že Dolan vyprodukoval film, se kterým je on sám spokojený (narozdíl od Donovan filmu). Film můžu jen doporučit, na Mezipatrech nás byl plný sál a myslím, že se na tom můžeme většinou shodnout.

Pár rýpavých poznámek se spoilery:
1) Chtěla bych vědět, kdy se dočkáme nějakého Dolan filmu, kde nebude mít postava komplikovaný vztah s matkou. Jen se jeho matka objevila na plátně a já už jsem jen čekala, kdy začne ten křik.
2) Zajímalo by mě, čím to je, že má Dolan snad každý film nějaké zranění..

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.