Podrobnosti recenze

7.7 16 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Červenec 10, 2019 7009
Celkové hodnocení
 
5.3
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Dobře, nedala jsem úplně nejlepší hodnocení, ale to bude asi tím, že nejde přiřadit hvězdičky i celkovému dojmu. Ten bych totiž ohodnotila tak na osm. Všechno ostatní pokulhává a přesto se mi ten film v závěru líbil a co víc, zanechal ve mně pozitivní náladu. Osobně si myslím, že jednou za čas shlédnout takový nenáročný snímek není vůbec na škodu. A hlavně jsem z toho neměla pocit, že by to tvůrci mysleli vážně a tak jsem to taky brala. Za mě doporučuji, pokud nechcete nic těžkého. Náhodou bych v tomhle žánru brala víc takových klidných filmů s pohádkovým koncem :)

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.