Podrobnosti recenze

7.9 11 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Únor 25, 2020 4878
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Seriálový spin-off filmu 'Love, Simon' jede ve stejném duchu. Jen si ústřední hrdina nepíše se svým objektem touhy, nýbrž se samotným Simonem, který se odstěhoval do New Yorku a stal se z něj Victorův guru na cestě k sebepoznání. Typově mně k sobě herci sedli asi víc než v Simonovi, i když i tady si tvůrci neodpustili, jak je v Americe zvykem, obsadit do rolí teenagerů herce o necelou dekádu starší.

Obdobný název, obdobný plakát, obdobně sluníčkový děj bez skutečného záporáka. Epizody jsou půlhodinové, takže desetidílná série je de facto pětidílná, což ze seriálu dělá ideální program na deštivou sobotu. Postavy jsou o polovinu mladší, než já, takže nejsem zrovna cílovka. Přesto jsem si to celkem užil. Je k tomu však třeba mít chuť na oddychovku a dokázat přihlédnout k tomu, pro jako věkovou kategorii je seriál určen.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.