Podrobnosti recenze

9.5 12 10
Filmobanka
Mataa
Mataa
Listopad 23, 2020 3313
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Čerstvě dokoukáno, tak proč nepřidat názor?
Po shlédnutí dalších BL sérií během svátků (protože jsem na to měla konečně čas) jsem si na konec nechala tuto. A musím uznat, že se obvyklému zpracování thajských BL seriálů dost vymyká. Kvalitně natočená série s naprosto nádhernými kluky v hlavních rolích, úžasným prostředím, hudbou... tomu se prostě nedá nic vytknout. Jak bylo níže napsáno, nemá to typický scénář jako jiné thajské počiny a opravdu je to skvěle odehrané.
Osobně bych brala víc intimní akce, ale asi jsem byla namlsaná z Why R U:D Takže to je moje jediná malinkatá výtka. Jinak doporučuju, opravdu krásný seriál.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.