Podrobnosti recenze

9.2 6 10
Filmobanka
jiri.twist
jiri.twist
Červen 29, 2021 1432
(Upraven: Červenec 02, 2021)
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Už jsem tu několikrát psala, že taiwanskou produkci miluji a opět byla moje láska prohloubena o další krásné dílko. Na seriál jsem čekala, až bude přeložený, abych si ho pořádně užila. Navíc nabuzena spoilery a fotkami v tematických skupinách, kde jsem, to bylo nesmírně bolestivé čekání, ale vyplatilo se :D
Za prvé tvůrci opět vsadili na přitažlivost všech hlavních i vedlejších představitelů. Je radost se na to dívat. Za druhé tu opět funguje mocná chemie, díky níž jsem občas nedýchala. Příběh je jednoduchý, tím spíš ale máte čas obdivovat sexy kluky, výborné zpracování, hudbu, prostředí... Pár Teng a Wilson vnáší do děje převážně komediální atmosféru, zatímco druhý - nevlastní bratři Xing a Yong řeší otázku coming outu. V seriálu se objeví i jedna z hlavních dvojic z History 3, což jsem považovala za nostalgii a dojalo mě to.
Doporučuji všem milovníkům asijské BL tvorby, těm, co sledují vývoj History produkce a komu nevadí řádná dávka romantiky. Bylo to prostě krásné a sladké ;)

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.