Podrobnosti recenze

8.0 4 10
Filmobanka
Hadonos
Hadonos
Květen 26, 2017 5171
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
5.0
Přiznávám, že jsem byl trochu zklamán, čekal jsem víc. Snímek opravdu rozvleklý, u kterého jsem se místy nudil. Jako by také nevěděl, čím přesně chce být nebo lépe řečeno, bojoval na příliš mnoho frontách. Zejména zpočátku linie až dokumentární a velmi podrobně popisná. Linie milostná, partnerská a tragická, velmi dobrá, zaměřující se na jediné dvě trochu hlouběji (a přitom stále nedostatečně) vykreslené postavy. A pak tady byly scény vysloveně umělecké, nicneříkající a zbytečné, které do celku vůbec nepasovaly. Navzdory tomu, že například právě taneční scéna inspirovala název filmu (a není nijak rozvíjena).

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.