Podrobnosti recenze

9.3 5 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Únor 27, 2021 1749
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Zařazuji Lovely Writer do horní desítky povedených thajských BL seriálů. Teď si ale nejsem jistá, jestli jich v horní desítce vůbec celých deset mám :D
Každopádně souhlasím s jiri.twist, že se jedná o velice podařený seriál.
První plus dávám za prostředí. Konečně zase něco, co se neodehrává ve škole. Chápu, že si to fanoušci žádají, ale občas se vyplatí to změnit. Další plus je za příběh. Ke konci jsem se všemi soucítila, nutilo mě to přemýšlet, jak to chtějí vůbec vyřešit, což se mi u thajských BL nestává, jelikož všechny jedou vesměs podle stejného scénáře. Další plus za výběr herců. Říkala jsem si, kde jsem Nubsiba už viděla a pak vidím zmínku o Until we meet again, takže ano, Jirko, dám tomu seriálu znovu šanci a sjedu ho do konce :D
Celkově na mě LW působí vyspělejším a propracovanějším dojmem. Zákulisí natáčení BL seriálů v Thajsku je zajímavé, neméně i vliv médií a fanoušků. Vlastně si to v žádné jiné zemi ani nedokážu představit.
Tento seriál určitě doporučuji!

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.