Podrobnosti recenze

5.0 11 10
Celkové hodnocení
 
4.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
3.0
Tento film byl první, který jsem si koupil z iBoys edice... Film jsem viděl s českým dabigem a za ten bych dal velký mínus... Hlavní hrdina je nadabován otřesně... Jeho česká mluva mi přišla jako karikatura gaye. Říkal jsem si, že je to tak i v originálu, tak jsem si po konci filmu pustil anglický zvuk, abych se přesvědčil... Bohudík, v angličtině Ethan zní jaksi víc "normálně" a přirozeně... Bohužel, ale pro český dabing... Prostě šílené "přehrávání gaye" v češtině. Víc asi k dabingu není co dodat. Od samotného filmu jsem čekal trošku víc. Tedy od tohoto tématu jsem čekal víc. Pokud, ale slevíte své nároky a předem nebudete moc od filmu očekávat, bude se vám líbit. Divácky nepříliš náročný ("americko"-)romantický film s očekávaným happy endem! :)

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.