Podrobnosti recenze

7.6 9 10
Love Syndrome III
Filmobanka
petr12
petr12
Březen 08, 2023 12285
(Upraven: Červen 27, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
Od tohoto seriálu jsem očekávala opravdu hodně. Mělo tam být spoustu násilí, ale myslím, že to jsme viděli jen z rychlíku. Co se týče herectví pana Franka (Itt), tak to bylo opravdu smutné, někdy jsem nevěděla jestli se mu mám smát a nebo brečet. Vadilo mi, že se zaměřují pouze na hlavní pár a nedají prostor ostatním párům. Strašně mě zajímal pár Mac a Nan, ti byli prostě skvělí. Potom pár Nik a Neil, ti by dodali seriálu více humoru, hlavně Nik. Scény, kdy se mlátili byly občas trapné a hodně nahrané, vůbec jsem jim nevěřila, že se bijou. Lee (Day) se ale své role zhostil perfektně. Byl spíše roztomilý než drsňák, ale i tak to zahrál na jedničku s hvězdičkou, takže doufám, že se ho dočkáme brzy v něčem novém. Hudba byla pěkná, příběh ale trochu nudný. A ten Pee ke konci...to nevím co to mělo být, horšího herce svět neviděl.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.