Podrobnosti recenze

8.9 22 10
Filmobanka
jiri.twist
jiri.twist
Únor 27, 2009 2882
(Upraven: Duben 08, 2024)
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Půjdu proti proudu. Ne co se týče hereckých výkonů nebo výpravy, ty zaslouží absolutorium. Ale jinak je to nuda. Dlouhá stopáž, která sleduje dost povrchně jen hlavní postavu (prakticky o žádných jiných ze štábu se nic nedozvíme). Film se vyhýbá kontroverzím. V době, kdy určitě šlo gayům o holý život, je tento fakt reflektován jednou krátkou rychle zapomenutou scénou a více prostoru se věnuje i vyhlášce o psech. Až na konflikt s místními na úplném začátku filmu po přestěhování to opravdu vypadá, že si Milk žije ve vlastním světě jako král komunity a kdyby neskončil tak, jak skončil, tak vlastně ani film nemá důvod vzniknout. Přičítám to scénáři, který je takto plytký a jen těžko postihuje skutečnou realitu života gaye v těch časech.
Jsem rád, že jsem to viděl, ale znovu už nemusím. Ale trochu jsem dostal chuť na dokument.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.