Podrobnosti recenze

4.8 2 10
Filmobanka
petr12
petr12
Červen 06, 2011 1548
(Upraven: Prosinec 30, 2015)
Celkové hodnocení
 
1.8
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
2.0
Zvuk
 
2.0
Zpracování
 
1.0
Tak jsem teprve teď zhlédl tento film, ke kterému jsem dodával anglické titulky. A že mě tehdy ruka (myš) neupadla ! Je to přes 2 hodiny trvající nuda, možná pro heteráky pár zajímavých erotických záběrů, neustále přeskakující časové roviny, ale pro jistotu nám pan režisér v levém dolním rohu vždy napsal, kolik let bylo hlavnímu hrdinovi. Gay téma je jen v pasivní vedlejší roli Cabecaa (Cézar Cardadeiro) tak 5% a to ještě přidávám. A teď jsem kouknul na hodnocení na IMDb – 4,9, tak to jsem snad ještě neviděl. Já bych film vyřadil, ale k tomu nejsem kompetentní.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.