Podrobnosti recenze

9.5 5 10
Filmobanka
petoul
petoul
Duben 28, 2012 2621
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Rodina pohřebáků...
Výborný seriál od mého oblíbeného tvůrce Alana Balla. Kdo zná jeho tvorbu, ten ví o čem mluvím, jeho seriály jsou tak trochu kultovní (Pravá krev, Banshee). Sledujeme život jedné americké rodiny, která svůj život zasvětila rodinnému pohřebnímu ústavu. Budeme se s nimi smát, plakat, prostě prožijme s nimi celé jejich životy. Máme tu skvělou maminku Ruth, bratry Nate a Davida (homosexuála Davida skvěle zahrál Michael C.Hall, alias všemi milovaný Dexter Morgan) a benjaminka rodiny výstřední Claire. Kdysi jsem ho sledoval v TV, teď jsem se k němu vrátil, pač jsem mu dlužil poslední dvě sezóny, a konečně jsem zjistil jak to vlastně všechno dopadlo. Musím uznat, že poslední díl 5 sezóny, a tedy konečný díl seriálu mě pěkně dostal. Dle mě absolutně nejlepší zakončení seriálu, které jsem kdy viděl. Kdo Six feet under neviděl, tomu ho vřele doporučuji. Nezapomenutelný zážitek. Viděno všech 5 sezón. Za mě 90%:-D

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.