Magic of Zero (2022)

Nioba
Updated Říjen 14, 2023
 
0.0 (0)
1005 0 1 3
Magic of Zero

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 séria, 3 epizódy, 47 minut
Původní znění
Hrají
Milk Pansa Vosbein, Love Pattranite Limpatiyakorn, Tu Tontawan Tantivejakul, Dew Jirawat Sutivanichsak, Earth Pirapat Watthanasetsiri, Mix Sahaphap Wongratch

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Ide o antológiu troch príbehov.

Prvý príbeh s názvom "Zero Photography" je venovaný dievčenskému páru Ink a Pa, ktoré ste mali možnosť vidieť v seriály "Bad Buddy". Pa už nechce byť fotografovaná. Náhoda ju zavedie späť do minulosti, do prvého dňa kedy ju Ink vyfotografovala.
Druhý príbeh s názvom "Zero in the Moonlight" je venovaný zmiešanému páru Maki a Fong. Maki je grafická dizajnérka, ktorá má strach z okrúhlych vecí. Je nútená spolupracovať s novým návrhárom Fong-om, ktorého obletujú dievčatá a ktorý nosí okrúhle okuliare.
Tretí príbeh s názvom "Zero Supporter" je venovaný chlapčenskému páru Korn a Win.  Korn si chce otvoriť pekáreň a Win opúšťa farmu aby ho podporil. Avšak sladkosť z ich vzťahu sa pomaly vytráca. Nehoda spôsobí že sa ich telá vymenia.

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádné uživatelské recenze
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.