Till The World Ends (2022)

มิกกี้ - Mikky
Updated Prosinec 02, 2023
 
9.8 (3)
1747 3 7 10

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 séria, 10 dílů, 47 minut
Původní znění
Hrají
Art Pakpoom Juanchainat, Best Anavil Charttong, Michael Kiettisak Vatanavitsakul, Knight Pichayuth Rajitjameekorn

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

„Till The World Ends“ je filmová séria, ktorá rozpráva o dvoch mladých chlapcov, ktorí sa náhodou ocitli spolu počas posledných 13 dní života. 
Art je atraktívny študent obchodu, ktorý počas nehody stratil spomienky. Kvôli strate pamäti je odkázaný na Golfa, ktorý mu pomáha sa zorientovať a pripraviť sa na koniec sveta.
Golf študent medicíny, ktorý má za sebou stresujúcu históriu rodinných a vzťahových problémov. Keďže jeho brat bol uvezení a jeho rodina je od mladosti v Nemecku, Golf nikdy nepocítil skutočnú lásku inej osoby. A teraz, keď o 13 dní skončí svet, Golf nechce nič iné, len nájsť lásku, kým má ešte šancu.
Golf a Art budú musieť prechádzať svojimi mätúcimi pocitmi jeden k druhému a zároveň čeliť chaosu, ktorými sú väzni, zločiny a akékoľvek iné šialené situácie, v ktorých sa môžu ocitnúť, počas konca sveta.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.7(3)
Herecké výkony
 
10.0(3)
Zvuk
 
10.0(3)
Zpracování
 
9.7(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Tento příběh ve mně zanechal rozporuplné pocity, a ani po delší době na něj nemůžu přestat myslet... Pár chyb to mělo, ale líbí se mi téma konce světa, protože s ním přichází i odpuštění neodpustitelneho a zapomnění všeho hrozného jen aby jste si užili "kousek" lásky.
(Upraven: Únor 19, 2023)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tak tohle bylo přesně podle mého gusta. V celém seriálu hraje asi 10 až 15 herců, ale dějově mě to velice zaujalo. Úžasné pokoukání.
(Upraven: Leden 10, 2023)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Posledné diele mňa donútili zmeniť hodnotenie.
Príbeh je krásny a dokáže zaujať veľkú skupinu ľudí, a áno nachádzajú sa tam zbrane, krv a teda nie je to určené pre slabé povahy, ktorý pri podhľade na krv omdlievajú.
Čo sa týka postav majú dostatok času zaujať a porozprávať o svojom živote. Tiež seriál obsahujú krásne scény či pre BL- fanúšikov alebo ľudí ktorý majú radšej akčné veci.
Hlavné postavy sú dosť zaujímavé a ich spoločné scény nie sú vôbec nudné. Tiež nesmiem zabudnúť na Longa a Joke, ktorý majú tiež úžasné scény.
PS. Posledná epizóda tohto seriálu bola krásna, tiež dosť akčná a úžasná, ak som dobre pochopil koniec konca tak sa môžem tešiť na druhú seriálu.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.