Boys On Film 20: Heaven Can Wait (2020)

Jiřik
Updated Prosinec 12, 2021
 
0.0 (0)
1281 1 12 0

Kolekce jedenácti krátkých filmů:

 

Chromophobia - hudební animace života homosexuálního chlapce zachycuje jeho dětství, první lásky a boje s rodinou, společností i zákonem.

 

Sleepover - po společném filmovém večeru otestují dva mladíci své city, když tráví noc na jedné manželské posteli.

 

Just Me - Scott, ač je zasnoubený se ženou, po nějaké době potkává v leather klubu Connora. Změní mu to budoucnost?

 

Mine - Liam a Ben spolu vychovávají dceru. Biologickým otcem je Ben a Liam se vyrovnává s tím, že malá Lottie není jeho.

 

Don't Blame Jack - Maniodepresivní Jack musí najít způsob, jak za sebou nechat manické výšiny. Může se však nuda běžného života někdy přiblížit k magii mánie? A pak mu do života vstoupí Frank...

 

Foreign Lovers - Sklenička v baru svede dohromady herce s baletní hvězdou. Mohla by to být láska na první pohled?

 

Mankind - Mladý muž chce opustit svou lásku i Zemi.

 

Isha - Rahmi je mladý rumunský muslim, který žije v Londýně se svou matkou a mladším bratrem Cemilem. V nepřítomnosti otce je Rahmi hlavou rodiny. Ale Rahmi má tajemství.

 

Ruok - Přátelé Alex a Brian se pohádají prostřednictvím SMS zpráv, když se jeden z nich vyspí s objektem touhy toho druhého.

 

Manivald - Manivald se dusí pod tíhou očekávání své matky. Když přijde Toomas opravit jejich pračku, jeho náklonnost k Manivaldovi vede k sexuálnímu a emocionálnímu probuzení.

 

The World In Your Window - Osmiletý Jesse se snaží utěšit svého zarmouceného otce. Jsou zaseklí v minulosti, dokud jim nepomůže nepravděpodobné přátelství s potetovaným řidičem.

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádné uživatelské recenze
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.