Punch / Úder (2022)

marow
Updated Únor 17, 2024
 
8.6 (4)
2221 1 10 2
Punch
Punch
Punch
Punch

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
98 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Tim Roth, Jordan Oosterhof, Conan Hayes

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Únor 17, 2024
Info
HBO

Tagy

Jim sa pripravuje na svoj prvý profesionálny zápas, no po stretnutí s Whetu, maorským chalanom, ktorý je gay, začína prehodnocovať nielen svoj život, ale i svoju sexualitu.

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
8.6
Příběh
 
8.5(4)
Herecké výkony
 
9.0(4)
Zvuk
 
8.5(4)
Zpracování
 
8.5(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Únor 17, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Tak sem to zhlédnul a můžu doporučit film určitě koukatelný i když děj je takový řek bych standardní tak trochu čekatelný...
(Upraven: Duben 28, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Určitě pozitivní čin ze strany novozélandské produkce. Sice mnou očekávaná složka boxu nebyla tou hlavní, jak se zdálo a nevadí mi technické nedokonalosti, na které poukazují někteří diváci, ale přebil ji příběh Whetu, a to i herecky. I Jim, postava téměř liliputího vzrůstu, byl solidní. Trošku mi vadilo to zmlácení a znásilnění, které jako šokující složku trvůrci do filmu přidali, přitom i po delším pobytu Whetu v nemocnici, kdy se nemohl pomalu ani hýbat, měl stále pečlivě nalakované nehty, ale jinak vcelku spokojenost.
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Na druhé straně planety se opět povedl pěkný kosusek. Zajímavý příběh je zasazený do krásného prostředí malého města na pobřeží, ale rozhodně neukazuje venkovskou idylku. Naopak divákovi servíruje rázovitost bez skurpulí. Velmi dobrému dílu přispívají herci, naopak ubírá tomu kamera, která měla být v některých chvílích radši dál.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Zrodil se malý, do detailu vybroušený, klenot snoubící v sobě smysl pro precizní vedení herců vynikajících přirozeným a lehce uvěřitelným stylem hraní, geniální kamerou a naprosto úžasnou atmosférou městečka neakceptujícího jakýkoliv pokus o narušení pevně vyjetých kolejí. Vyloženě pastva pro oči a uši.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.