Podrobnosti recenze

4.9 6 10
Filmobanka
marow
marow
Srpen 04, 2020 2261
Celkové hodnocení
 
4.0
Příběh
 
1.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
3.0
Já tomu rozumím, že "vánoční film" je osobitý žánr, ke kterému je asi těžké přistupovat racionálně. A dívat se na něj v létě asi taky celkovému dojmu nepomůže. Na mě je to ale fakt už příííííííšerně přeslazené. Nefungují na mě žádné pokusy o drama, je to jen přeslazená romance. A sorry, Fran byla trochu nesnesitelná, takovou matku bych asi nepřežil. Škoda, že jsme se toho vlastně ve výsledku o Patrickovi moc nedozvěděli. A i když byli s Hugem spolužáci a ani na škole si nebyli lhostejní, navzájem ani nevěděli, že jsou na kluky... No nevím, nepůsobilo to na mě jako anonymní velkoměsto.
Chápu, že v rámci žánru jsem asi neměl očekávat žádné zázraky. Ale je to pro mě málo. Alespoň ta chemie (celkem pochopitelně) mezi ústřední dvojicí fungovala.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.