Podrobnosti recenze

9.3 13 10
Filmobanka
jiri.twist
jiri.twist
Říjen 06, 2022 7153
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Abych řekl pravdu ,tak na začátku jsem tomu seriálu moc naděje nedával. Čekal jsem, že to zasej bude nějaká školní slaďárna "mafiánskej synek a chudej syn od slouhy". Ale ejhle. Vydržel jsem se koukat až do konce a byl jsem příjemně překvapen. Celý seriál jsem zkoukl na jeden tah. Sice ráno budu jak prase po první ráně ,ale stálo to zato. Hlavní dvojice se svých rolí úžasně zhostila. Na to, že představileli Nuenga je teprve 19 let ,tak perfektně zahrál svou roli. Já se suprově bavil a byl to i pořádný napnelizmus. A to bych nebyl já, abych si u toho i občas zařval.
Vřele doporučuji.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.