Never Let Me Go (2022)

jiri.twist
Updated Duben 15, 2023
 
9.3 (13)
7557 1 10 12

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 12 dílů, 53 minut
Původní znění
Hrají
Phuwin Tangsakyuen, Pond Naravit Lertratkosum a další

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Přeložil

Tagy

O Nuengovu smrt usiluje jeho strýc, aby se po smrti šéfa mafie, Nuengova otce, mohl dostat do jejího čela. Proto vdova zabitého mafiána najímá stejně starého chlapce z vesnice, aby se stal bodyguardem jejího syna a chránil jej ve dne v noci.

Uživatelské recenze

13 reviews
9-10 hvězdiček
 
92%
7-9 hvězdiček
 
0%
5-7 hvězdiček
 
8%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
8.9(13)
Herecké výkony
 
9.7(13)
Zvuk
 
9.7(13)
Zpracování
 
9.0(13)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
3.0
Od akčních scén, které byly příšerné až k pláči, nebo k smíchu, až se člověk za břicho popadal, až po milostné scény hlavních hrdinů, kde jeden z nich, při každé takové scéně vypadal, že je mu líbání jeho partnera nepříjemné (doufám, že se tak křečovitě nelíbá doopravdy), byl pro mě tento seriál zklamáním. Příběh byl zajímavý, ale ničím originální.
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Presne takto má vyzerať romantický príbeh syna nejakých vplyvných ľudí a jeho bodyguarda. Približne takto pred rokom sa vysielalo Kinnporsche o ktorom sa hovorilo ako o strope žánru BL. Od tej doby ale producenti zapracovali na iných dielach, ktoré sú nie rovné, ale dokonca omnoho lepšie ako už spomínané Kinnporsche. Never let me go predstavuje čistú lásku, ktorá naozaj vzplanula zo vzájomného poznania. Vzťah medzi chlapci nie je toxický, rovnako ako ani povahy dvoch hlavných postáv. Nueng a Palm sa po celý čas krásne dopĺňali a robili jeden druhého lepším. Okolnosti v pozadí, ktoré sa odohrávali medzi vedľajšími postavami, boli skvelo premyslené a všetko do seba nádherne zapadalo. Zo zlých vecí som podozrievala snáď každého, kto mal k Nuengovi nejakým spôsobom blízko, no som rada, že sa niektoré moje bláznivé teórie nepotvrdili. Vedľajší pár si podľa mňa zaslúži viac screentimu, pretože napríklad postava Bena je stále obklopená otázkami. Kliatba jedenástej epizódy sa však v prípade NVLMG nevyplnila, pretože jedenásta nebola ani zďaleka tou najbolestivejšou.
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Měnící se dynamika děje velice dobře pracuje s diváckou pozorností. Po líné vodě téměř pravidelně přichází peřeje vyžadující zvýšenou pozornost. Námět je na dané poměry celkem zajímavý. Jen pojetí tolik potřebné bezpečnosti působí...naivně, byť chápu, že je důležitým dějovým hybatelem. Mezi oběma funguje dokonalá souhra perfektně reflektující rozdílná sociální potavení. Střídání thajsky a anglických písní je osvěžující. Jen je škoda, že potenciál vedlejších postav zůstal celkem nevyužitý.
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Z počátku se mi zdála být série velmi pomalá až táhlá, ale s dalšími díly je víc zajímavá, roztomilá a poutavá, což vás dovede k rychlému konci. Příběh má mnoho událostí, které vás udržují ve střehu a napětí. Zažijeme akci, romantiku, slušnou zápletku a dostačující rozvoj postav. Herecké výkony jsou uvěřitelné, svých rolí se ujali velice dobře, emoce a chemie byli úžasné a procítěné.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Upřímně řečeno, váhal jsem, jestli dát seriálu Never Let Me Go šanci, kvůli četným negativním recenzím na serveru MDL, ale jsem rád, že jsem se rozhodnul je ignorovat. Dějová linka se nezdá být nijak originální. Bohatý teenager Nueng, dědic hotelového řetězce poté, co mu zavraždí otce, potřebuje bodyguarda. Najat je Palm, chudý teenager z rybářské vesnice, který umí bojovat. Poté, co jde Nuengovi o život, utečou spolu do bezpečí, kde je pronásleduje spousta nepříznivých okolností, a kde se i zamilují. Originální je seriál NVLMG tím, jak realisticky vykresluje vztah mezi Nuengem a Palmem. Jaký zmatek ve svých citech oba prožívají, a jak oba protagonisté brání rozvinutí vzájemných citů. Oba dělají sporná rozhodnutí. Je to ale dáno tím, čím si kluci v příběhu procházejí. Vývoj postav je zde ale úžasný. Od bohatého Nuenga bychom očekávali nafoukanost a povýšenost. Ve skutečnosti byl docela odvážný a silný, a když bylo potřeba, zastal se těch, na kterých mu záleželo. Zato Palm byl zpočátku tvrdohlavý, a kvůli svému otci měl vypěstovaný odstup od bohatých lidí a touhu být ve všem soběstačný a nezávislý. Přes poměrně divoké až thrillerové úvodní epizody se ve středních epizodách dočkáme pocitu kouzelné letní romance s prohlubujícím se citem mezi Nuengem a Palmem. V posledních epizodách nastává masivní obrat a emocionální zmatky, aby vyniklo poslelství seriálu o tom, jakou cenu musíte zaplatit za štěstí své milované osoby. Phuwin (Nueng) a Pond (Palm) své role ztvárnili úžasně přirozeně. Hodně se mě líbil i Perth v roli Choppera, zpočátku tajemný a nečitelný. Překvapil i Chimon v roli protivného Bena. Na seriálu NVLMG musím ocenit i to, že mnohé flashbacky nebyly opakováním starších záběrů, ale nově natočené scény. Ocenit musím i kouzelné lokace, kde se příběh odehrává, a skvělou filmovou kameru. Výborný je i soundtrack. Zejména songy Living For You od Phuwina a Only One od Ponda jsou top. Seriál velmi doporučuji.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Abych řekl pravdu ,tak na začátku jsem tomu seriálu moc naděje nedával. Čekal jsem, že to zasej bude nějaká školní slaďárna "mafiánskej synek a chudej syn od slouhy". Ale ejhle. Vydržel jsem se koukat až do konce a byl jsem příjemně překvapen. Celý seriál jsem zkoukl na jeden tah. Sice ráno budu jak prase po první ráně ,ale stálo to zato. Hlavní dvojice se svých rolí úžasně zhostila. Na to, že představileli Nuenga je teprve 19 let ,tak perfektně zahrál svou roli. Já se suprově bavil a byl to i pořádný napnelizmus. A to bych nebyl já, abych si u toho i občas zařval.
Vřele doporučuji.
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Jeden z lepších bl seriálů, nic nebylo příliš přehnané, trošku mě iritoval otec Ponda, coby sluha rodiny. Příběh měl krásný spád od oťukávání po opravdovou lásku. Oba herci Palm i Phuwin odvedli skvělou práci, hodně mě překvalil Nat v roli záporáka Kita ,byl tak chamtivý že jsem mu to věřila.Trošku mohli rozvést dějovou linku Choppera a Bena. Na seriál se určitě znovu podívám.
(Upraven: Březen 04, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Fajn seriál, dejová linka, hudba, prostredie. Milo ma prekvapil reálny vek hercov, lebo by som im v dobrom slova zmysle pridala pár rôčkov naviac pre ich výkon, zrelosť. Páčili sa mi aj vedľajšie postavy najmä Chopper (Perth Tanapon Sukumpantanasan) 😍. Hudobný podmaz bol pekný a odkaz na konci každého dielu dtto. Som spokojná s časom, ktorý som strávila sledovaním tohto seriálu. Perlička na koniec - bozkávacie scény medzi hlavnými postavami boli lahodné.
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
I já jsem z tohohle seriálu nadšená. Moc se mi tam líbil ten vývoj postav. Jak ta část na začátku, kamarádská, tak pak ta romanťárna na ostrově i nakonec ta akční část na konci. Dějově supr, i zápletky relativně uvěřitelný i to, že na jednu stranu to bylo dost dospělácký, ten svět kolem nich i situace, ale občas to nedomysleli. Prostě mladí kluci, žádní akční hrdinové. Hrozně jsem si užívala v těch posledních dílech ty flashbacky na ostrov, úžasně to dokreslilo tu atmosféru, že si chybí, že se mají opravdu rádi, že tam zažívali něco, co se do těch průběžných dílů nevešlo a tu vztahovku mezi postavami to dělá opravdovější. Navíc, i když jsou postavy odloučené, divák si užije nějaké společné scény. A je celkem nezvyklé a skvělý tah od tvůrců, že ty flashbacky jsou nové scény a né sestřih těch z předchozích dílů. A krom toho, že jsou oba herci v hlavních rolích hrozně pěkní, tak se mi hodně líbí jak zpívají. Celkově soundtrack k seriálu je hodně příjemný.
(Upraven: Březen 03, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tenhle seriál mě uchvátil. Jak už tady napsal Jirka Twistů :-), gangsterka s podobným námětem jako Golden Blood. Hlavnní dvojice Phuwin a Pond, to je naprostá herecká i lidská paráda. Ti kluci se fakt mají rádi a na seriálu je vidět, že jim to spolu klape. Mimoto oba mají super talent. Vůbec jsem nesledoval nějaké kiksy a moc se těším na poslední díl, kterej mám schovaný na večer. N a samozřejmě zase velké díky překladatelce. Fakt vynikající práce, jsi úžasná.
(Upraven: Březen 04, 2023)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Ať si kdo chce co chce říká, pro mě to byla srdcovka s podobným námětem, jako můj oblíbený Golden Blood a v tom případě přehlédnu i nějaké drobnosti v příběhu a zpracování, kde bych jinak dal za 9. Nebyly tam sice tak propracované bitky, ale zaujalo mě to jinak, například 9 epizoda mě úplně dostala. Palm a Phuwin byli skvělí, a to Phuwin má jen 19 let, což mě na tak vyzrálý výkon překvapilo. I další herecké obsazení bylo výborné, snad jen Kit se svou sympatickou tvářičkou mi padoucha moc nepřipomínal. Celkově velká spokojenost, konečně zase něco hóóódně dobrého.
(Upraven: Březen 03, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
Přemýšlím co vlastně napsat. Bylo to naprosto božský a já to stále vstřebávám. Seriál, který si zkouknu minimálně ještě 3x. A vůbec to nebude kvůli Pondovi a jeho hlasu 😍 😍 Naprosto mě to dostalo, děj byl sice občas trošku přitažený za vlasy, ale to mě vlastně bylo úplně šumafuk 😂 Byl to vlastně pro mě balzám na duši, který poslední dobou potřebuju víc než dost.
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Ďalší príjemný thajský seriál na tému láska medzi bodyguardom a bohatým šéfom ktorému ide o život. Určite si tu užijete napätie aj komediálne prvky a romantiku. Hlavná dvojica mala výbornú chémiu a z ich pohľadov bolo cítiť všetky možné emócie. Veľmi dobre to zahrali. Čo sa týka sekundárnej dvojice tak ta pre mňa nebola až tak presvedčivá i keď
Perth Tanapon Sukumpantanasan v úlohe Choppra ma zaujal ale Chimon Wachirawit Ruangwiwat v úlohe Bena nebol pre mňa presvedčivý. Seriál som si užila a určite odporúčam.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.