Podrobnosti recenze

9.0 10 10
Egoisuto / Egoist
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Červen 22, 2023 2474
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Zpočátku na mě postava Kôsukeho působila jako červený hadr na býka. Této kategorii lidí říkám "nabušené holky - tety". Svalnatí "chlapi", jen do té doby, než otevřou ústa. Popracovní večeře byly hodně uštěbetané. Jedinou pozitivní výjimkou bylo setkání v užším kruhu nad dezertem. Časem si mě získal svojí láskyplnou neohrabaností, kombinovanou s oddanosti a smyslem pro zodpovědnost.
Proti němu působil Ryûta zcela odlišným, uvolněným dojmem. Jen do doby, než na povrch vyplavaly jeho "potíže" spojené s odpovědností za svoji matku. Po počátečním kontrolování ubíhajícího času, jsem jej přestal vnímat a délka snímku mi nakonec nevadila. Narozdíl od kamery "dlaňovky", která se projevovala nejen u erotických scén. Výsledek mě ovšem velice mile překvapil.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.