Podrobnosti recenze

7.7 6 10
Filmobanka
marow
marow
Červenec 16, 2022 3176
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Já musím hodnotiti kladně jak už bylo zmíněno Poláci jako silně katolicky - věřící národ se snaží natočit i věci co k nim moc nesedí ale za poslední dobu jsem viděl asi tři polské filmy a všechny byli super. Nebudu to rozebírat do důsledku a podrobně ale rozhodně stojí za zhlédnutí baví mě kamera hudba jen ten děj trochu pokulhává ale to nic nemění na tom že jsem se rád podíval. Sem zvědavý kdy něco uvidím i z české produkce protože u nás je to velká bída .

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.