Podrobnosti recenze

7.6 9 10
Love Syndrome III
Filmobanka
petr12
petr12
Březen 08, 2023 12323
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
5.0
Popravde, očakávala som niečo omnoho horšie, no na druhej strane to nebolo ani dokonalé. Prvá epizóda je totálny chaos, a keby som niekomu nesľúbila, že si pozriem aspoň tri, pravdepodobne by som vzdala hneď na začiatku. Neskôr som bola rada, že som tomu (hoci s nechuťou, ale predsa) dala šancu, pretože sa predo mnou ukázal pekný príbeh. Keďže bol nakrútený až podľa tretej knihy, stále bol trochu chaotický, no v konečnom dôsledku mal niečo do seba. Problém ale nastal na konci, od ktorého som čakala jednoducho viac. Nič okrem spoločných scén hlavných postáv Daya a Itta, a Dayovho mladšieho brata s Gearom ma nezaujímalo a na niektoré scény sa pozeralo naozaj ťažko. Bohužiaľ, nie preto, že by sa v nich dialo niečo príšerné. Posledná epizóda opäť úplne zbytočná len preto, aby sme videli, že dostali svoj šťastný koniec. Na záver svadba, ktorých nie som veľký fanúšik.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.