Podrobnosti recenze

9.5 12 10
Last Twilight
Filmobanka
emkon
emkon
Květen 01, 2023 10172
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Idea napravených delikventů opakovaně ve světové kinematografii dokázala, že chceme věřit v lepší svět. Je to faktor útočící primárně na city blokující rozum. Na stejnou kartu sází i političtí marketéři, kteří vytváří padouchy, proti kterým je nutné bojovat. V rámci boje za dobro, mnozí volí ještě větší zlo, tentokrát přelakované na dobro. Charakterovým změnám způsobeným jakoby mávnutím kouzelného proutku, jsem si zvykl. I často mylným představám o problematice. V tomto případě o nevidomých. Upřený pohled do prázdna, nevhodně rozmístěný nábytek, orientace v prostoru, po schodech, absence slepecké hole, bych přešel mávnutím rukou, ale jízda po eskalátorech mě pomyslně rozsekala. Role Day-e mi přišla nezajímavá a lehce předvídatelná. Stejně jako herecké pojetí. Mok na mě působil přesvědčivějším dojmem. Role potížisty se zhostil bravůrně. Změnu jsem mu však dlouho nevěřil. Jeho výraz nekorespondoval s rolí. Snad poprvé se mi stalo, že drtivou většinu vedlejších rolí hráli větší sympaťáci. Ženy působily mnohem přesvědčivěji a lépe se na ně dívalo. Stejně jako na Night-a. I přes všechny výtky jsem se s chutí dodíval do přeslazeného konce plného časových zvratů.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.