Podrobnosti recenze

8.4 7 10
Cherry Magic
Filmobanka
Nioba
Nioba
Prosinec 31, 2023 3717
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
7.0
Hodnocení na MDL vyšší než 8, bývalo dříve pro mě zárukou kvality. Nápad číst myšleny, i přes pevnou botu, pouhým dotykem, působil zpočátku celkem originálně. Nadužíváním této schopnosti zajímavý nápad zevšedněl. Zvlášť, když vnitřní komunikace působila příliš sehraně. Žádný katalizátor. Děj samotný byl celkem jednoduchý. Kancelářská romance mezi dvěma kolegy, Achim a Karanem. Úspěšným prodejcem a adminem bez možnosti kariérního růstu. Herecký pár New/Tay pro mě zůstal nadále záhadou. New - nevýrazný, hrající role stále stejným způsobem. I v hetero projektech. Tay - dobře pózující, rozzářený model. Uvěřil bych jim kamarádství, ale ne partnerství. Nejzajímavější pro mě byla Pai. Mistryně v shipování. Věčný romantik a fanynka, které ke štěstí stačí pověstní mladí, krásní a vonící chlapci. Kdyby roli Jinty vystřihli, udělali by jen dobře. Dovedu si představit, že právě díky těmto postavám nemají někteří rádi BL produkci. Stojaté vody zčěřily až poslední díly, které by mohly plnit motivační roli snílkům toužícím po ideálním světě.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.