Podrobnosti recenze

8.3 7 10
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Píšem recenziu po vzhliadnutí oboch sérií a zamilovala som sa do nich. Napokon si získali moje srdce a každý jeden diel aj z druhej série som si užívala. Hlavní protagonisti Minato Akira (Kusakawa Takuya) a Katsuki Shintaro (Nishigaki Sho) spolu super ladia a dopĺňajú sa. Shintaro mi sem tam prišiel ako "ten starší", Minato mal toho na duši veľa neporiešeného a hlboko mlčal, Shintaro mu evidentne doprial čas a chcel ho primäť, aby sa otvoril, vyriešil staré zasunuté veci, postavil sa k svojim pocitom a priznal si, čo cíti. Minata, ako staršieho som chápala, je ťažké občas vidieť veci jasnejšie, resp. nabrať odvahu pekne krásne sa na svoje vnútro pozrieť a priznať si to. Aj to, že ho priťahuje mladší človek, ktorý mu v živote skrížil cestu od detstva viac krát a zrejme i uveriť tomu, že už tak v mladom veku sa niekto môže zaľúbiť a ostať verný. Viac sa toho rozuzlí v druhej sérii a dopis, ktorý Minato napíše k narodeninám Shinovi presne vystihuje obe postavy. Moje srdce plesá, ako je tento seriál v dnešnej šialenej dobe tak jednoducho krásny a plný nádeje. Druhý taký pár Asuka (Oku Tomoya) a Sakuma (Inaba Yu). Asuka prekvapil ma jeho reálny vek :-), roztomilý lapaj a juj tá vážna, mimo zahľadená tvár Sakumy, to je číslo sám o sebe. Som rada, že dostali v druhej sérii tiež svoj priestor a posun. Celkovo hodnotím kompletne obe série ako malú perličku japonskej BL kinematografie.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.