Podrobnosti recenze

1.8 1 10
da8b82a1b0f4efc254fe6e865a24ef00_jpg_210x312_crop_upscale_q90.jpg
Filmobanka
petr12
petr12
Září 01, 2014 1047
Celkové hodnocení
 
1.8
Příběh
 
1.0
Herecké výkony
 
1.0
Zvuk
 
2.0
Zpracování
 
3.0
Odkaz funguje dobře, je to velmi americké a jen doufám, že všechny ty "reality" show jsou myšleny ironicky. Vydržel jsem sledovat asi deset minut, pak jsem proskákal až na konec epizody, jestli se to nezmění. Nezměnilo, ale nebyl to úplně ztracený čas, nejen že vím, co vidět nechci, ale netušil jsem, že existují i psí maséři. Jen nevím, jestli by o to náš stál. A proč nedávám "určitě nedoporučuji"? Protože i u nás je dost lidí, kteří sledují "Hotel Paradise" a podobné a těm by se tahle US gay varianta mohla líbit, asi je profesionálně bez chyby.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.