Fanaty / The Fans (2020)

karcikarel
Updated Říjen 06, 2021
 
6.5 (1)
458 1 6 0

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
26 minut
Původní znění
Hrají
Igor German, Philip Grabovetsky, Egor Kuvshinov, Sergey Kuznetsov, Ivan Lenko, Sergey Pomerantsev, Sofya Reznik, Ivan Shteyngud

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Dva skinheadi v Moskvě zabíjejí gay muže. Na základě skutečného příběhu se film zajímá o mužnost, identitu a pocit sounáležitosti v současném Rusku.

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
4.0(1)
Herecké výkony
 
8.0(1)
Zvuk
 
7.0(1)
Zpracování
 
7.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Galkin sice pracoval s otravným klišé, že homofob může být ve skutečnosti skrytý homosexuál, zvláště když žije se "spolubojovníkem", nikoli s přítelkyní... ale celkem vystihl, že ta nenávist u gayů pouze začíná, aby se postupně rozšířila na další skupiny (pokud mi teda neunikla nějaká narážka přes zbohatlíkovy vyumělkované mokasíny). Osud vilného a ulhaného (teplého) dědka, který vychvaloval Putina, že "díky němu není v Rusku bordel jako na Ukrajině", působí s odstupem až černohumorně. Dynamika mezi skinheadským párem byla zajímavá hlavně ve chvíli, kdy se stírala hranice mezi učitelem a žákem, žák si uvědomil učitelovu slabost a učitel naopak žákovu sílu (bezcitnost). Těžko říct, jestli byl závěr aspoň špetku optimistický, ale potvrdil technické kvality krátkého snímku.
.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.