My New Song Is Coming Along Great (2010)

Hadonos
Updated Leden 06, 2017
 
8.1 (2)
933 1 1 0
My New Song Is Coming Along Great
My New Song Is Coming Along Great  (2010)

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
5 minut
Původní znění

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

16letý Joe prošel několika dětskými domovy, než našel rodiče, kterými jsou dva muži.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
8.1
Příběh
 
8.5(2)
Herecké výkony
 
9.0(2)
Zvuk
 
7.5(2)
Zpracování
 
7.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0


Musím souhlasit s Lukasem a ohodnotit vysoko tento kraťas, kde se v podstatě NIC neděje, ale to je jen zdánlivé a v tom je právě ta síla, kterou více mohou vnímat diváci citliví, spíše z minoritní části.

Dokážu si i představit velmi špatné a odsouzeníhodné hodnocení někoho, kdo napíše, že děj nebyl, bylo to o ničem. Je jen na úhlu pohledu, citlivosti, vnímání a tohoto kraťasu si hodně cením.
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Tak tento kraťas mne oslovil.
Drobná črta je pojata hodně civilně, nesmírně přirozeně a hlavně nenásilně. Autoři nechali zcela na divákovi, aby si udělal názor - nekárají, nehlásají, nekážou, neděsí. Prostě jen zachytili několik obyčejných okamžiků s obyčejnými lidmi. Nepodsouvají nám hrdinné pěstouny, kteří se ujali odrostlé problémové oběti. Místo toho vidíme jeden nudný den: Jde se do školy, jde se domů, večeří se. Jenže tahle nuda, která je plná vzájemných citů a bezpečí, je hodně vzácná - a tvůrcům se to podařilo zachytit!

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.