Nitiman / Nitiman The Society and the Lover (2021)

karcikarel
Updated Září 20, 2023
 
8.3 (4)
4322 1 6 20

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 10 dílů, 53 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Jom Thanathorn Khuankaew, Noh Phouluang Thongprasert, Bhu Bhudis Viseshchitra, Kong Sarun Boonmongkol

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Jin se rozejde s dívkou, což ho dost sebere. Poté si ho začne dobírat a nadbíhat mu Bom.

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
8.3(4)
Herecké výkony
 
8.3(4)
Zvuk
 
9.0(4)
Zpracování
 
7.8(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Taká oddychovka. Trošku mi chýbala väčšia chémia hlavnými postavami. Niektoré dejové línie boli pre mňa nedokončené.
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
7.0
Příběh není ničím výjimečný, ale je snadno pochopitelný a přesto velmi příjemný, odlehčený najdeme zde roztomilé momenty a kamarádský vztah. Herecké výkony jsou opravdu dobré, herci odvedli skvělou práci, i když chemie trochu pokulhává a připadala mi nucená, ale můžete si všimnout, že do toho bylo vynaloženo hodně úsilí. Je tam spousta klišé momentů, také nějaké dějové díry a chyběl mi lepší vývoj postav, ale jako celek to bylo dobré.
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
No. Musím se přiznat ,že první půlku seriálu jsem musel překousnout a přetrpět. Ale naštěstí druhá půlka to zachránila a děj se pěkně vyvíjel. Takže jsem byl nakonec spokojen s výsledkem. Jednoduše řečeno. Mě se to líbilo a seriál jsem si nakonec užil.
(Upraven: Červenec 12, 2021)
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0

Další "univerzitní" seriál z Thajska právě skončil a ve mě zůstal příjemný pocit nečeho vnitřně krásného, co obě hlavní postavy představovaly. Nebyl to rozhodně seriál, ze kterého by mi padala brada, ale nebyl ani podprůměrný. Zajímavý byl především oběma hlavními postavami. Bbomb, vysoký a dobře stavěný sportovec, zvláštních rysů ve tváři, kdy mě zaujal nezvykle dlouhým nosem od obočí až k ústům (připomínal mi sochy moai), je to vidno i na fotkách. Darmo se neříká, kdo má dlouhý nos .... Však to v jedné epizodě Bbomb i potvrzuje, když mu našel Jin prezervativ, který mu do kapsy nastrčili kamarádi a říká, že takovouto "malou" velikost by neoblékl.
Jin byl pravý opak, kdy všichni kamarádi okolo (snad až na jednoho) byli pěknější jako on, a přesto byl herecky roztomilý. Menší postava, kdy do budoucna už jsem viděl, že z něj vyroste podsaditý taťka, širší upocený obličej, který thajští tvůrci zpitvořili pečlivě načesanými vlasy až do očí, místo toho, aby jej "prodloužili" odhaleným čelem. Ale to "něco" mezi Bbombem a Jinem bylo, i když nebylo ve zpracování moc podpořeno vzájemným kontaktem (snad dvě nesmělé pusinky za celý seriál). Ostatní "křoví" kolem byli hezcí thajští mladíci, nejvíce mě zaujal Keam se svým malým culíčkem a nejméně Ball, který se dle tvůrců culil jak měsíček na hnoji. Hudba se vám vryje do paměti.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.