Red Ants Bite / Kousnutí ohnivého mravence (2019)

TheTrouble
Updated Leden 13, 2024
 
7.8 (1)
881 0 1 1
Red Ants Bite

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
23 minut
Původní znění
Hrají
Donald Acho Nwokorie, George Imo Obasi, Magda Lebanidze

Sekce a rozdělení filmů

Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Leden 01, 2024
Přeložil

Tagy

V Gruzii se dva uvízlí Nigerijci po dlouhé noci potulují spícím městem Tbilisi. Spolu s rozedněním však začínají vyplouvat napovrch pravé barvy jejich náklonnosti.

 

Film je také součástí kolekce krátkých filmů Boys on Film 23: Dangerous To Know

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
8.0(1)
Herecké výkony
 
7.0(1)
Zvuk
 
8.0(1)
Zpracování
 
8.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Dva černoši ze země s největší africkou ekonomikou, kde sever státu ovládají islamisté a v Tbilisi, kde to také komunita LGBTQ+ nemá jednoduché?? Říkal jsem si, že si snad dělají srandu. A nedělali. Film plynul a plynul, jednoduše, tiše, až jsem si po chvíli říkal, zda se tvůrci nespletli a nezařadili snímek nesprávně do kolekce Boys on Film 23: Dangerous To Know. Afame se stará o dceru, jednou přijde přítelkyně ráno domů, a zde je jasný obrat. Káže vodu a sama pije víno, neboť se vrátila po noční "šichtě" v masážním salonu s červenými světýlky a divák, který chce pochopit smysl sdělení, musí uznat, že se jedná o velmi solidní a zdařilý kraťas v tom moři rasových a sexuálních předsudků a pomalý příběh ve mě zůstane dlouho a po vynikajícím celovečerním filmu Dokud se tančí (máme jej zde) je to druhý gruzínský projekt (tentokráte ve spolupráci se Švýcary), na který si časem vzpomenu...

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.