Stay With Me (2015)

Nioba
Updated Prosinec 30, 2023
 
8.3 (1)
638 0 1 1
Stay With Me

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
28 minut
Původní znění
Hrají
Jang Jung Guo, Jung Yan Siu, Yang Jie Yu

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Jie Yu vyrastá v rodinných problémoch a rozhodol sa uchýliť k bezpečnému priateľstvu s Yan Shiu. Ako sa vzťah medzi nimi vyvíja ďalej a ďalej, rastie aj sexiuálna príťažlivosť zo strany Yan Shiu voči Jie Yu. Jie Yu uviazne medzi priateľstvom a romantikou, hľadá útočisko medzi žiadostivosťou a citmi. Jeho emócie ho vedú k šťastiu, k vyhýbaniu sa realite a bolesti. Útek z domu, 16 kilometrov noci, odráža emócie Jie Yu voči Yan Shiu. Pomaly začína čeliť svojim vlastným emóciám.

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
9.0(1)
Herecké výkony
 
8.0(1)
Zvuk
 
9.0(1)
Zpracování
 
7.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
7.0
Také mi není jasné, jak to bylo s tou dívkou ... Kraťas vypadá, jako velmi jednoduchý, ale zdání klame, je to tíživý příběh rovnou ze života, není to žádná pohádka. Vztahů mezi lidskými bytostmi je nezměrné různorodé množství. Od kamarádství, přátelství, lásky, zamilovanosti až po nenávist a stovky druhů mezi tím. Velmi solidní.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.