Tengo Miedo Torero / Můj něžný matador (2020)

watson04
Updated Září 03, 2023
 
7.8 (1)
404 1 4 0

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
93 minut
Původní znění
Hrají
Alfredo Castro, Leonardo Ortizgris, Julieta Zylberberg, Amparo Noguera, Luis Gnecco, Sergio Hernández

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

„Drag queen z nároží“, jak si říká, jedné noci potká svého prince, který jí zachrání život. Byl by to snad začátek pohádky, kdybychom nebyli v Chile 80. let za Pinochetova režimu, který svým odpůrcům šťastné konce nesliboval. Láska ale dokáže přežít ve špíně předměstí i v ilegálních gay barech – pokud není zrazena... Přední chilský herec Alfredo Castro exceluje v hlavní roli něžně melancholické adaptace románu Pedra Lemebela. (Febiofest)

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
7.0(1)
Herecké výkony
 
10.0(1)
Zvuk
 
7.0(1)
Zpracování
 
7.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Pocit úzkosti z neutěšených společenských poměrů. Melancholie spojená s životem staršího člověka. Smích zakrývající obavy. Atributy, které nepřidávají na dobré náladě. Naštěsti paprsek mládí prozáří ponurou atmosféru. Příchod revolucionáře Carlose, který uzavře se stárnoucím performerem zdánlivě oboustranně výhodnou smlouvu, je tím pověstným hybatelem děje, který nutí k zamyšlení. Oba pánové jsou autentičtí ve svých nelehkých rolích, které limituje vzájemný, těžko definovatelný, vztah.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.