Weding Impaseobeul / Wedding Impossible (2024)

petr12
Updated Duben 17, 2024
 
7.8 (1)
448 1 1 0
Wedding Impossible Official Trailer | Prime Video
Wedding Impossible

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 série, 12 dílů, 70 minut
Původní znění
Hrají
Jeon Jong Seo, Moon Sang Min, Kim Do Wan, Bae Yoon Kyung

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Info
www.sledujserialy.io

Tagy

Na Ah Jeong pracuje jako herečka vedlejších rolí. Je talentovaná, ale stále bez hlavní role. Má kamaráda, bývalého "přítele", jménem Lee Do Han, kterého zná 15 let. Aby i nadále skryl svoji homosexualitu, nabídne ji kontrakt na hlavní roli jeho manželky, po dobu tří let. Dědeček ho chce totiž jmenovat novým nástupcem impéria, přitom je až třetím vnukem. Jenže jeho mlaší bratr celé roky pracuje na tom, aby si vzal ředitelku spolupracující firmy.

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
8.0(1)
Herecké výkony
 
8.0(1)
Zvuk
 
7.0(1)
Zpracování
 
8.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
8.0
Docela si dobře dokážu představit Wedding Impossible jako pozvánku pro diváky, kteří dosud neobjevili kouzlo bl produkce. I v tomto případě jsou kluci mladí, krásní, navonění, jak povrchní. Jeden ze tří hlavních hrdinů je gay. Sice svou sexuální orientací ovlivňuje samotný děj, ale ten více řeší jeho mladšího bratra s nejlepší kamarádkou. Vývoj vztahu je lehce předvídatelný, ale způsob jeho budování dokáže udržet pozornost. Hlavně díky neuvěřitelné Jeon Jong Seo. Na kluky zbyly jen pomyslné druhé housle.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.