12th Man (2020)

karcikarel
Updated Říjen 29, 2023
 
7.1 (2)
740 0 2 1

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
12 minut
Původní znění
Hrají
Lorn Macdonald, Guy Hodgkinson, Ryaan Ali, Mark McKirdy

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Říjen 13, 2023
Přeložil

Tagy

V ultramužském prostředí skotského fotbalu se hvězdní hráči Angus a Charlie snaží vyrovnat se svým vztahem, sexualitou a místem v týmu.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
7.1
Příběh
 
8.0(2)
Herecké výkony
 
7.0(2)
Zvuk
 
6.5(2)
Zpracování
 
7.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
6.0
Za nejdůležitější považuji na tomto filmu to sdělení, příběh samotný, jinak jen lepší průměr a Agnus s tou půl filmu marmeládou pod nosem je nezapomenutelný, nemyslím teď překladatele tohoto kraťasu, ale filmovou postavu ...

Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Chcete ze sebe udělat totálního nýmanda? Inspirujte se hlavní postavou tohoto kraťasu. Angus udělal něco, co do takového primitivního prostředí, jakým je fotbal, prostě nepatří. Je to hra, sport a hráči tam nejsou proto, aby si před vykopnutím promluvili o tom, že se třeba ten míč cítí blbě a jestli s tím někdo nemá problém. Sice nebyla zcela vyjasněna postava Charlieho, takže rádodomýšlející diváci si přijdou na své, ale i přesto to považuju za velmi dobrý film.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.