Boom Boom Bruno (2023)

allnino
Updated Leden 28, 2024
 
7.3 (1)
253 1 5 0
Boom Boom Bruno
Boom Boom Bruno
Boom Boom Bruno
Boom Boom Bruno
BOOM BOOM BRUNO | Offizieller Trailer | Warner TV Serie
Boom Boom Bruno

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 série, 6 dílů, 42–52 minut
Původní znění
Hrají
Ben Becker, Franz Hartwig, Vincent zur Linden, Sabrina Ceesay, Alexander Gaida, Rike Eckermann, Judith Steinhäuser, Paula Thielecke, Anton Rubtsov

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Info
HBO

Tagy

Policejní šéf a sukničkář Bruno a jeho mladý kolega musí odložit názorové rozdíly, aby vyřešili vraždu místní drag queen. (HBO Max)

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
7.0(1)
Herecké výkony
 
8.0(1)
Zvuk
 
7.0(1)
Zpracování
 
7.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Je to blbost na entou, ale... Klasických kriminálek je všude plno, tady je to pojato jinak, dle tvůrců s humorem a nadsázkou. Dodal bych, že místy až parodicky. O co jde, je jasné hned v 1. dílu. Divák nesmí řešit technické nesmysly, kterých není zrovna málo, ale jak jsem psal, nebylo účelem natočit další kriminálku. Bruno zde představuje starou školu, chlapa, který si nehraje na city a vše řeší nejradši hned, stručně a ručně. Jeho mladý kolega je naopak typická sněhová vločka. Žijeme v době, kdy se tyto generace střetávají. A taky o tom je tento seriál. Vadilo mi, že je Mark gay a zároveň drag queen. Chápu, že se to scénáristovi hodilo do krámu, ale jen to posiluje mýtus, že gay = transvestita. V posledních dvou dílech mi vadilo umělé natahování děje, tam bylo jasné, že scénárista vaří z vody a jen se snaží splnit nějakou normu.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.