Crossroads (2015)

karcikarel
Updated Únor 17, 2024
 
7.5 (3)
637 0 2 1

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
20 minut
Původní znění
Hrají
Paul Dewdney, Chris Clynes, Liam Hallinan

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Únor 05, 2024
Přeložil

Tagy

Po smrti své ženy otec zjistí, že jeho syn je gay, což má ale vážné následky.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
7.3(3)
Herecké výkony
 
7.7(3)
Zvuk
 
7.3(3)
Zpracování
 
7.7(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
6.0
Kraťas, který získal i nějaké to ocenění, na mě zapůsobil jen polovičatě. Ano, pěkné, příběh se mi nikdy neomrzí, ale dle mě vybrali tvůrci za syna sice sympatického herce, ale vypadal starší, v některých scénách i přes třicet let a míra uvěřitelnosti u mě tím pádem klesla. Příběh se odehrává v moderní Británii třetího tisíciletí a plešatící syn mi přišel hróóózně uplakaný a málo si věřící. Ano, kdyby to bylo zasazeno třeba do padesátých let min. století, tak budiž. Syn leží na pláží po vytažení z vody, je mokrý, plný písku, ve vlasech, uších, oblečení, přítel volá otci, že dýchá a vede jej domů, ale pak se už objeví s přítelem před domem čistý jak z prádelny, bez zrnka písku, suchý a v pohodě a doma už zase klepe kosu, mokrý a obalen dekou. Přesto za to poselství dávám celkově nadrůměrné hodnocení.

(Upraven: Únor 06, 2024)
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
7.0
Pěkný krátký film, který nijak nevybočuje od podobných snímků, zahrané dobře i výběr herců vyšel, příběh obohacený o zajímavou dramatickou zápletku.
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Super, keď ľudia dokážu spolu komunikovať a fajn ak sa to udeje ešte počas života. Názorne nám to ukázali otec i syn a dôležitú rolu zohral priateľ.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.