Deal Lover (2021)

Ien25
Updated Leden 20, 2024
 
3.5 (3)
1216 1 2 5

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
5x25 minut
Původní znění

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Babička s Alzheimerovou chorobou zapomene, že souhlasila s prodejem svého domu, nikoli jedné osobě, ale dvěma. Dům nakonec získá ten, kdo splní babiččiny podmínky/přání. Jeden z kupujících má bratra, který se ale zamiluje do kamaráda druhého kupujícího, zdá se, že ten pocit je vzájemný.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
3.5
Příběh
 
3.0(3)
Herecké výkony
 
3.7(3)
Zvuk
 
4.0(3)
Zpracování
 
3.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Říjen 08, 2023)
Celkové hodnocení
 
3.0
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
3.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
3.0
Myšlenka byla určitě dobrá, prodej domu a dva zájemci, ale moc se to nepovedlo. Tento krátký seriál ničím nezaujme.
Celkové hodnocení
 
3.3
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
3.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
3.0

Někdy se stane, že něco nesedne, a to bylo v tomto případě. Dětinské, falešné, odříkávajícím hercům jsem nevěřil téměř nic, navíc mi tam neseděla postava dívky Milan včetně vizuálu, Tokio také nic moc včetně toho jeho špinavého přerostlého nehtu na palci. Zpracování - absolutně nic nového, jen ty staré obehrané stupidity. Neztrácejte čas.
Celkové hodnocení
 
4.3
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
4.0
Zajímavý koncept soutěže o přízeň staré dámy se bohužel rychle změnil v klasický vztahový seriál.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.