Podrobnosti recenze

7.5 22 10
Filmobanka
petule611
petule611
Prosinec 12, 2013 16818
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
Při sledování jsem zjistila, že jsem před pár lety pár dílů viděla a nedokoukala jsem to - teď jsem to pro změnu zhltla za chvilku. Příběhově a zápletkou se nedozvíme nic navíc, než už známe z mnoha jiných seriálů a filmů, téma AIDS a homofobních rodičů? Ještě pořád?
Co mě hodně oslovilo byla atmosféra San Francisca, nádherné město! A hudba, která suprově dokreslovala.
SPOILER!
Když jsem to dokoukala, tak jsem na internetu objevila team Kevin vs team Richie. Tak jsem asi trošku mimo, ale jsem pro Patricka byla celou dobu team Dom? Tak nějak jsem pořád doufala, pak mě ve filmu dostala TA Dom x Patrick scéna.. a ono nic. Škoda. Tak holt team Kevin.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.