Podrobnosti recenze

7.5 10 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Únor 23, 2021 3174
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
4.0
Byl by to skvělý, úžasný film, kdyby... Kdyby tam nebyla ta angličtina. Ta to hodně pokazila. Taky mě zklamalo zpracování tak skvělého námětu. Navíc námětu na základě skutečného příběhu. V době, ve které se příběh odehrává jsem žil a pamatuji si jí. Takže mě taky zarazeli některé reálie, které spíše pripomínali dnešek. Výběr herců vcelku obstojny. Zvláště pak Tom Prior (Sergej), který jako herec odvedl skvělou práci. Ovšem Tom Prior jako scenárista v tomto snímku zklamal. Když se člověk nenechá vyrušovat výše popsaným a oprosti se od toho tak je to dobrý film, který postupně graduje, přináší nové situace, které nejsou předvídatelné. Závěr filmu mě totálně dostal a kvůli tomu jsem nakonec upravil i konečné hodnocení, které by jinak bylo nižší. Film určitě doporučuji ke shlédnutí. Dokonce si ho po čase pustím i podruhé.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.