Podrobnosti recenze

8.4 4 10
I love you more
Filmobanka
klaauddio
klaauddio
Srpen 15, 2023 842
Celkové hodnocení
 
5.3
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Jednoznačným kladem tohoto filmu je krásné prostředí. Herci v pohodě, kamera i zvuk taktéž. To, co už poněkud pokulhává, je samotný děj. Režisér sice uvádí, že ve filmu je zobrazena jeho přímá zkušenost, ale nikde není sděleno časové zasazení. A jestli (dle jeho slov) má film poskytnout dnešní mládeži náhled na to, jaké je to být gayem, beru to jako aktuální. Pak mi ale moc nesedí postava maturujícího Bena, který má sice Internet k dispozici, ale svoji naivitou připomíná spíš někoho ze základky. Jasně, naivita k dospívání patří, ale tady mi to přišlo nějak divné. Obdobně Leo, který je ochotný ujet takovou vzdálenost kvůli něčemu, co mohl mít "za bukem"? Z filmu mám pocit, že gay teenager by se radši s nikým seznamovat neměl a že jediný, kdo ho má opravdu rád, je jeho rodina. Nicméně to je dojem někoho žijícího jinak a jinde. Film je určen teenagerům v Kosovu, důležité tedy je, jak se bude líbit jim.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.